Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#1 2012-03-08 23:17:34

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Podjazd pod nasze bloki

Czy jest jakaś szansa złagodzenia wjazdu na krawężnik, który jest od strony głównej Obozowej skręcając pod nasze bloki. Nie rozumiem, dlaczego w ogóle nadal tam jest krawężnik, skoro droga/chodnik,kostka nie pełni już przecież swojej funkcji...
Można wymienić te 4m krawężnika na taki najazdowy, albo nadlać tutaj betonem/asfaltem?

Offline

 

#2 2012-03-09 09:08:15

 czupens

Użytkownik

3660503
Skąd: 38c kl V
Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: Podjazd pod nasze bloki

ja tez sie podpisuje pod tym tematem, ewentualnie można by go obniżyć do 1cm i bedzie ok.

Offline

 

#3 2012-03-09 09:38:36

saark18

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 154
Punktów :   

Re: Podjazd pod nasze bloki

a ja dodatkowo bym sobie zapostulował choć to pewnie już teren bloku 42 odsunięcie miejsc parkingowych tuż za naszym wjazdem w kierunku Żywieckiej tak żeby było przejście dla pieszych. Jeżeli ktoś chodzi piechotą do warzywniaka to wie o co mi chodzi...w zasadzie to więcej jest takich miejsc.wydaje mi się że jeżeli się projektuje nowe budynki to komunikacje samochodową i piesza też się powinno modernizować...żeby nie przesadzać nie będę tu wspominał o estetycznych walorach muru oporowego  wjazdu właśnie od strony 42...może to latoś jakiś litościwy bluszcz albo co zarośnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vixeriaots.pun.pl www.bloog-o-howrse.pun.pl www.talesofshinobi.pun.pl www.infofutbol.pun.pl www.nostale.pun.pl